Bizden Haberler
Ana Sayfa / Eşya Depolama / Kadıköy Eşya Depolama

Kadıköy Eşya Depolama

Kadıköy eşya depolama firmaları sizin eşyalarınızı alıp onları sizden aldığı şekliyle muhafaza eden ve güvenliklerini sağlayan firmalardır. Bu amaçla kurulmuş olan firmalardan birisi olan Lider Nakliyat ve Eşya Depolama 1972 yılında İstanbul’da Kadıköy ilçesinde kurulmuştur. 45 yıllık geçmişe sahip firmamız bu alanda sektörün öncü firmalarından biridir.

Lider Nakliyat eşyalarınızı depolarken önceliklerinizi göz önünde bulundurmaktadır. Lider Nakliyatın depoları Sancaktepe ilçesinde bulunmaktadır. Depolarımız hijyenik, güvenlikli ve özel olarak izole edilmiş depolardır. Bunun sebebi bizlere vermiş olduğunuz eşyaları bize verdiğiniz şekilde sizlere geri teslim etmektir. Depolarımız böceklere ve kemirgenlere karşı periyodik olarak ilaçlanmaktadır. Bunun sebebi güve ve farelerin eşyalarınıza zarar vermesinin önüne geçmektir. Depolarımız özel güvenlik görevlisi ve camera sistemleri tarafından 7/24 izlenmekte ve güvence altında tutulmaktadır. Eşyalarınız sizin ve bizim için önemlidir. Bunun dışında depolarımız sel, yangın gibi doğal afetlere karşıda sigortalıdır.

Bütün bu önlemleri almamızın sebebi sizin için değer arzeden şeylerin bizim içinde önemli olmasıdır. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan firmamız, eşyalarınızı evinizden alır, ambalajlar ve güvenlikli depolarına götürerek burada depolanmasını sağlar. Eşya depolama için seçeceğiniz firma gerçekten önem arz etmektedir. Çünkü eşyalarınızın zarar görmesini istemezsiniz. Bakımsız rutubet içinde olan depolarda, eşyalarınızın haşereler ve kemirgenler tarafından zarar görmesini istemiyorsanız. Ya da güvenliği olmayan depolardan eşyalarınızın çalınmasını istemiyorsanız. Lider Nakliyatın vermiş olduğu Kadıköy Ev Eşyası Depolama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Hakkında admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sancaktepe evden eve nakliyat
ümraniye evden eve nakliyat
üsküdar evden eve nakliyat
çekmeköy evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
umraniye evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
kurtkoy evden eve nakliyat
evden eve nakliyat