Bizden Haberler
Ana Sayfa / Eşya Depolama / İstanbul Ev Eşyası Depolama

İstanbul Ev Eşyası Depolama

Eşya depolama hizmeti, evinizde bulunmadığınız dönemlerde, eviniz kira ise ya da eşyalarınızın güvende olmasını istiyorsanız sizin adınıza eşyalarınızı depolarda barındırmak, güvenliğini sağlamak adına verilen bir hizmettir. Eşya depolama günümüzde insanların sıkça kullandıkları bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde içleri rahat bir şekilde eşyaları güvende ve gözleri arkada kalmadan diledikleri yere diledikleri sürece gidebilirler. Eşya depolamanın kullanıcı açısından bir diğer avantajı ise kiralık bir evde oturuyorsanız, eşyalarınızı depolamak için vereceğiniz ücret bir ev kirasının oldukça altında bir maliyet tutacaktır.

Burada kullanıcının dikkat etmesi gereken şey, eşya depolama hizmeti için kullanacağı firmanın depolarının özellikleridir. Çünkü eşyalarınız sizin için hem maddi hem de manevi olarak anlam taşımaktadır. Kullanacağınız deponun izolasyonunun iyi olması gerekir. Çünkü depoda bulunan rutubet eşyalarınıza zarar verebilir. Bunun dışında deponun haşerelere ve kemirgenlere karşı ilaçlanması gerekmektedir. Tahta kuruları, fareler eşyalarınıza zarar verebilirler. Bunların dışında deponuzun yangın, sel gibi doğal afetler ve hırsızlık, kundaklama gibi şeylere karşı sigortalı olmalıdır. Bu sayede eşyalarınız güvende olabilir.

Depolar 7/24 kamera sistemi ile izlenebilmeli ve depoların başında bir güvenlik görevlisi bulunmalıdır. Bu saymış olduğum bütün maddeler lider nakliyatın depolarında bulunmaktadır. 45 yıldır sektöre hakim bir firma olan Lider Nakliyat ve Depolama hizmetleri bu kadar uzun süre ayakta durmasını ve sektörün öncü firması olmasını sağlamış olduğu müşteri memnuniyetine ve prensipli çalışma sistemine borçludur.

Lider Nakliyat eşyalarınızın evinizden alınması, ambalajlanması ve depolardaki yerine yerleştirilmesi sürecinde sürekli sizinle koordineli şekilde çalışmaktadır. Bu yapılan bütün işlemlere ayrı ayrı ücretlendirilme yapılmaktadır. Detaylı fiyat bilgisi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Ev Eşyası Depolama konusunda ayrıcalıklı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Hakkında admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sancaktepe evden eve nakliyat
ümraniye evden eve nakliyat
üsküdar evden eve nakliyat
çekmeköy evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
umraniye evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
kurtkoy evden eve nakliyat
evden eve nakliyat